Глобальна місія «Нарконону»

МІСІЯ НАРКОНОНУ – надати ефективний спосіб звільнення від наркозалежності і допомогти суспільству в профілактиці наркоманії в усьому світі.

Використовуючи метод звільнення від наркозалежності, що не передбачає застосування ліків або інших наркотиків, розроблений відомим письменником і гуманістом Л. Роном Хаббардом, центри «Нарконон» допомагають людям, які стали залежними від наркотиків та алкоголю, розпочати нове продуктивне життя. Наші випускники повертаються до своїх сімей і в суспільство, звільнившись від наркотиків та навчившись контролювати своє життя.

«Нарконон» також надає вичерпне навчання для професіоналів та організацій, які шукають дієві рішення для звільнення наркоманів від залежності та профілактики наркоманії.


Про «Нарконон»

Шлях до свободи від залежності

Зловживання наркотичними речовинами та алкоголем негативно впливає на все суспільство, а не тільки на ту людину, яка потрапила в тенета залежності. За оцінками, оборот наркоторгівлі щороку складає 400 мільярдів доларів.

читати далі

50 років рятуємо життя від наркотиків

Програма реабілітації від наркотичної та алкогольної залежності «Нарконон» (що означає «ні наркотикам») доступна всім, хто хоче позбавитися від залежності і жити продуктивним життям, вільним від наркотиків.

читати далі

Програма «Нарконон»: її компоненти

Програма «Нарконон» – це точна покрокова процедура, в рамках якої працюють з усіма аспектами залежності. Програма розроблена для того, щоб допомогти людям подолати негативний вплив залежності як на своє життя, так і на життя оточуючих людей.

читати далі

Центри світового класу

Наркозалежність та алкоголізм – це глобальна проблема, яка вимагає глобального рішення. Центри «Нарконон» розташовані в усьому світі: міжнародний головний центр в США, шість зразкових континентальних центрів, особливий центр для діячів мистецтва та громадських лідерів, а також десятки регіональних та місцевих центрів «Нарконон», і всі вони існують для того, щоб розв’язати проблему наркозалежності.

читати далі

Визнання та подяки

Як описано на цьому сайті, в основі програми «Нарконон» лежить всебічний підхід при роботі з факторами, які викликають залежність.

читати далі

Дослідження та звіти

«Ключовий компонент програми “Нарконон” – це велика увага, яка приділяється тому, щоб людина справді повернулася в суспільство».

читати далі

Що говорять випускники

«Основною частиною програми “Нарконон” для мене став той момент, коли я усвідомила, що можу позбавитися від залежності і що мені більше не треба вживати наркотики».

читати далі

Що говорять рідні випускників

«Я знаю, що без особистої відданості працівників та прекрасної програми, яка проводиться в “Наркононі”, мій син не був би сьогодні живим».

читати далі