Програма «Нарконон»

Що говорять рідні випускників

«Мої враження про “Нарконон” можна назвати історією успіху, адже в мене знову з’явилася розумна, освічена, щаслива донька. Я вдячна за те, що ця допомога доступна таким матерям, як я, які тепер можуть щоранку прокидатися з посмішкою. Я знаю, що моя дитина знову зі мною».


«Мій брат намагався звільнитися від героїнової залежності впродовж 10 років. Він перепробував практично всі програми, які є у світі, але продовжував жити як бомж і був вже мало не при смерті. Зрештою ми знайшли програму “Нарконон”, і відтоді він більше не приймає наркотиків».


«Мій чоловік завершив тримісячну програму для алкоголіків у “Наркононі”. До цієї програми його стан за останні декілька років сильно погіршився, багато разів він намагався припинити пити, але безуспішно. Я рада, що тепер він залишається тверезим і став більш щасливим як фізично, так і духовно. Ми знову живемо нормальним життям».


«Вже вісім років моя сестра не приймає наркотиків. Якби не програма “Нарконон”, у мене б сьогодні не було сестри. Я щодня дякую Богові за те, що він привів мене туди, де можна врятувати її життя».


«Я знаю, що без особистої відданості працівників та прекрасної програми, яка проводиться в “Наркононі”, мій син не був би з нами сьогодні. Тепер він не приймає наркотиків, він здоровий та щасливий. Він цінний член суспільства завдяки особистій турботі і цінному навчанню, отриманому в “Наркононі”».


«“Нарконон” втрутився і в буквальному розумінні врятував мого батька. “Нарконон” навчив його, що життя буде таким, якам ти сам його створиш, а наркотики примушують тебе думати, що в житті немає нічого цінного».«Дякую Богові за те, що він привів мене в “Нарконон”. Я дуже вдячна “Нарконону” за цю програму, яка допомогла моїй доньці звільнитися від 35-річної залежності і зовсім припинити пити. Вона не п’є вже п’ять років. Вона стала продуктивним членом суспільства. Вона поважає себе. Вона подарувала щастя й радість і собі, і своїм дітям. Тепер з нею дуже приємно проводити час. Вона ЖИВА!»


«Коли мій син закінчив цю рятівну програму, наша сім’я повністю відродилася. Тепер він став дуже цінним членом суспільства. Для матері немає більшої радості, ніж коли в неї знову з’являється її дитина. Це безцінно».


«До “Нарконону” мій брат крав у нас, щоб купити наркотики. Його жахлива поведінка і характер відображалися і на його вигляді. І саме завдяки програмі “Нарконон” він зміг знову перетворитися на здорову, прекрасну людину, якою він був до наркотиків».

«“Нарконон” повернув мені сина і повернув його до життя. Це не якесь тимчасове “рішення”. Ось чому це така чудова програма».

«Я бачила, як мій брат повернувся до життя на програмі “Нарконон”. Тепер він тесляр, вміє майстерно викладати підлоги. У нього прекрасна дівчина, з якою він скоро одружується. Він відкладає гроші, щоб купити будинок, і він виплатив усі свої борги. “Нарконон” навчив його, як узяти на себе відповідальність за неприємності та хаос, які він створив для нашої сім’ї».


«Мій син не п’є вже 11 років, він повернувся до університету, почав музичну кар’єру, став більш добрим та відповідальним. Це результат проходження програми – після неї він більше не повертався до наркотиків. Його залежність – в минулому, а його майбутнє яскраве, реальне і просто прекрасне. Не можу знайти слів, щоб віддячити працівникам програми “Нарконон”».


«“Нарконон” – це єдине, що не дало моєму життю зруйнуватися. Ця програма врятувала єдину людину, яка значить для мене все у цьому світі, – мою маму. Вона пройшла програму в 1998 році і відтоді більше не п’є. Було просто неймовірно бачити, як мама, яку я так любила і за якою так сумувала, знов поверталася до мене. Ще ніколи я так не пишалася мамою, як в той момент».


«Я мама, і життя мого сина було врятоване завдяки програмі “Нарконон”. Не знаю, яким чином він так чудесно перетворився на нову людину, але працівники програми відновили його душу та його життя. Я буду вічно вдячна за цю програму. Вона стала справжнім дивом для мене та моєї сім’ї».


«Наш син поїхав на програму, будучи людиною, якої ми не знали і яку не хотіли знати. Коли він повернувся, то почав відновлювати стосунки з усією сім’єю. Він приходив на свята. Він міг розв’язувати проблеми, які в нього виникали. Я не можу повністю віддячити “Нарконону”: він повернув нам сина».


«Програма “Нарконон” сподобалася мені тому, що не була обмеженою за часом. Вона проводилася стільки часу, скільки треба було моєму синові, щоб завершити її. Тепер пройшло ось вже вісім років відколи він закінчив програму, і ці роки дійсно показали нам, що він почав нове життя».


«Наша донька успішно завершила програму “Нарконон”. Вже пройшло чотири роки, і справи у неї йдуть чудово. Вона здорова, щаслива, добре вчиться в коледжі».


«Я зобов’язана програмі “Нарконон” життям мого сина. Я на 100% впевнена, що мій син не був би живий сьогодні, якби я відправила його на якусь іншу програму. “Нарконон” унікальний».


«Немає слів, щоб описати мою радість і вдячність за цю можливість ближче пізнати мого прекрасного дорослого сина. Завдяки своїй наполегливій роботі, відданості і “Нарконону” він повернувся до нас і до повноцінного життя».


«У квітні ми відвідали той випускний вечір, коли наш син завершив програму “Нарконон”. Цей вечір назавжди залишиться у нас в пам’яті як друге народження нашого сина. Наш син стільки років сидів на наркотиках та алкоголі, що коли ми побачили його вільним від усього цього, ми ледь його впізнали. Він виглядав просто чудово, він був таким розумним та спокійним. Багато років перед нами було запитання, чи побачимо ми знову свого “справжнього” сина. Ми ніколи не забудемо ваші обличчя і вашу прекрасну роботу. Дякуємо вам від щирого серця».


«Коли ми з сином сиділи і обговорювали продовження його освіти, я захотів написати вам і сказати, які ми вдячні вам за все, що ми отримали від програми “Нарконон”. Дякуємо за те, що ви допомогли моєму синові знову знайти себе в житті, і за те, що ви повернули його нам».


«Мій син вже три роки не вживає наркотики, і я дуже ним пишаюся. Ми всі ним пишаємось. Він дуже позитивний та впевнений у собі. Він знає, чого хоче. Я дуже його люблю і думаю, що в нас завжди будуть хороші, близькі стосунки. Те, що він пройшов програму “Нарконон”, – це найкраще, що могло з ним статися».


«Спробувавши численні реабілітаційні програми, ми зрештою знайшли “Нарконон”. Я привів його на цю програму, коли він був виснаженою людиною на межі смерті. За короткий час він відновив здоров’я і знову став самим собою. І, що найважливіше, він звільнився від наркотиків. Тепер у нього є своя сім’я. Він дуже продуктивно працює з іншими, щоб допомогти їм відновити самоповагу і стати вільними від жахливих наслідків прийому наркотиків. Мій син і я ніколи не були ближчими, ніж зараз, у нас ще ніколи не було таких прекрасних стосунків. “Нарконон” не просто повернув мені сина, він дав мені дуже хорошого друга. Немає слів, щоб описати, що ця програма означає для моєї сім’ї».

«Я зобов’язана програмі “Нарконон” життям мого сина. Я на 100% впевнена, що мій син не був би живий сьогодні, якби я відправила його на якусь іншу програму».

«Мій чоловік став дуже надійною та відповідальною людиною. Якщо він каже, що на роботі, значить, він там. Він не дратується, як раніше. Він прекрасно спілкується. Просто неймовірно бачити, як він тепер працює з людьми. Раніше, коли він був наркозалежним, він постійно кричав і кидався речами. Він завжди злився. Тепер він просто став іншою людиною – самим собою. Це просто прекрасно».


«Програма “Нарконон” дійсно працює. У мене є племінник, який був наркоманом 10 років. Його залежність привела його до вживання метамфетамінів, і його життя покотилося вниз. Цей молодий християнин приїхав до “Нарконону” і отримав справжній успіх. Тепер він став здоровою, щасливою людиною і із задоволенням працює в “Наркононі”. Його дуже любить сім’я, і те, що він пройшов програму, – справжнє благословення. Вона дійсно змінила його життя».