Сестра випускниці Нарконону
Меггі Ф.

Вона моя старша сестра, і в неї весь час були проблеми, після того як вона пошкодила спину, коли працювала на швидкій, і я думаю, що тоді все й почалося.

Вона розвелася. У неї було непросте життя, і все ставало тільки гірше. Багато алкоголю. І я навіть не знаю, які наркотики вона тоді вживала, але з нею стався нещасний випадок.

І після цього вона пішла по низхідній спіралі наркотиків і алкоголю. І в нас були сутички багато разів. Я забирала її дітей пожити в мене якийсь час.

Вона вже вийшла за всі рамки. Я двічі відправляла її в реанімацію, коли в неї було передозування. І тоді я подумала: «Вона ж так помре». Якщо я не зроблю щось, вона помре.

Це було так очевидно, а вона казала: «Я не вживаю наркотики, я не п’ю, я не…» А я: «Досить вже. Ти знаєш, яка в мене професія, і я знаю тебе дуже давно. Навіть мої діти говорять, що ти дивно поводишся». І вона зізналася. Вона пішла в Нарконон.

Я можу сказати без жодних сумнівів, що вона стала зовсім іншою людиною.

Я не можу виразити, наскільки я вдячна. І вона тепер стала частиною цього. Вона дає це іншим і допомагає їм. У неї є цей погляд ізсередини на те, як ти довго не можеш із цим впоратися і нарешті тобі це вдається.

Вона веде нормальне життя. Дітям подобається бути з нею. Вона бере участь в усіх їхніх справах. Просто колосальна зміна.

Ще відео