Мати випускника Нарконону
Лінда С.

Я жила задля того, щоб у мене був здоровий син і щоб він ріс у хорошій сім’ї, він ходив до церкви, був бойскаутом.

Він трохи повчився в коледжі, але дізнався, що в нафтовій галузі може заробити більше. Тому він пішов підсобним робітником на нафтову вишку. А ця робота виявилася дуже нелегкою. І серед робітників ходило чимало наркотиків. Він трохи курив марихуану, це було недобре. Трохи випивав пива. Але потім дійшло до того, що він упродовж року приймав метамфетаміни. І як ми дізналися про це? Ми побачили, що його особистість повністю змінилася.

Нам було так соромно. Ми намагалися приховати правду. Я плакала щоночі. Працюючи в суді, я, коли заходив шериф, щоразу затримувала подих, думаючи: «Чи не скаже він, що заарештував Кейлена?»

Він не висунув звинувачень проти сина, але той був на волосок від викриття. І син або потрапив би до в’язниці, або його б убили. Я боялася, що його вб’ють наркотики або він накладе на себе руки.

Тому я гарячково почала пошуки в інтернеті і дізналася про Нарконон. Я подзвонила в Нарконон, і вони 5 тижнів працювали зі мною, щоб він приїхав.

Потім ми почали бачити зміни, і я продовжувала підбадьорювати його, але ми помітили зміни в ньому, коли він сказав: «Я більше не роблю це лише для тебе, мамо, я роблю це для себе».

І дивлячись на нього зараз і на працівників Нарконону, я б не сказала, що вони колись були на наркотиках. Така це чудова програма.

Це просто диво. Ми повернули сина, і я не можу виразити, наскільки я вдячна Нарконону, адже тут врятували його життя, а насправді і наші життя.

Ще відео